Strefa abonenta    Logowanie do wirtualnego Biura Obsługi Klienta      Logowanie do panelu VoIP      Logowanie do panelu VoIP


ALARMY, TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA CCTV

 

Montujemy alarmy, systemy alarmowe, kamery telewizji przemysłowej, monitoring w budynkach firmowych jak i mieszkaniach prywatnych. 

Wykonujemy, projektujemy i serwisujemy systemy ochrony obiektów.

manipulator,ca-6W obecnych czasach wszystkie obiekty powinny posiadać systemy alarmowe z sygnalizacją włamania i napadu ( czyli popularnie mówiąc alarmy ). Proponowane przez nas alarmy cechuje wysoka jakość,niezawodność, prostota obsługi i elastyczność. Pozwala to na dostosowanie alarmu do różnych wymagań. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć dowolny obiekt. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony. Montujemy zabezpieczenia różnych producentów, ale wszystkie systemy z odpowiednim atestem i gwarancją.

alarm,system alarmowyDobór centrali alarmowej uzależniamy od wielkości systemu, ilości niezależnie załączanych i wyłączanych stref oraz specjalnych wymagań użytkownika i rozmiarów budynku. Alarm w zależności od zastosowanej centrali może obsługiwać od 4 do 256 linii oraz kilka niezależne załączanych i wyłączanych stref. Alarmy mogą być obsługiwane przez 4 do 1000 użytkowników o różnych poziomach dostępu.

W systemach można stosować czujki ruchu, dualne, stłuczenia szyby, wibracyjne. Dobór czujek uzależniamy od rodzaju strzeżonych pomieszczeń, ich przeznaczenia, wartości mienia, stopnia zagrożenia, wymaganej czułości i niezawodności oraz możliwości finansowych inwestora. Systemy alarmowe mogą być dodatkowo wyposażone w czujki dymu, temperatury, gazu, zaniku zasilania, zalania itp. Każdy system musi posiadać zasilanie akumulatorowe na wypadek zaniku napięcia sieciowego, sygnalizator akustyczno-optyczny i manipulator służący do uzbrajania i konfiguracji systemu.

 

Proponujemy naszym klientom kompleksowe usługi: projekt, dostarczenie sprzętu, wykonanie instalacji , szkolenie obsługi, serwis gwarancyjny i okresowe przeglądy techniczne. W naszych instalacjach stosujemy wymagane normy, a proponowane przez nas urządzenia mają wszelkie wymagane atesty i homologacje.

tel. 172 777 660
  kom. 507 347 989
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zła nazwa użytkownika i/lub hasło. Sprawdź też, czy nie masz włączonych haseł do aplikacji. Jeśli tak - podaj hasło do aplikacji, zamiast hasła do konta.

Copyright © Adnex.pl - INTERNET, TELEFON, TELEWIZJA, SKLEP INTERNETOWY 2018

Template by Joomla Themes & Copywriter & camelsite.net